Головна > Новини > ▪️20 січня - День вшанування захисників Донецького аеропорту▪️

▪️20 січня - День вшанування захисників Донецького аеропорту▪️

19-01-2024, 16:39

▪️20 січня - День вшанування захисників Донецького аеропорту▪️
▪️З метою військово-патріотичного виховання, вшанування подвигу військовослужбовців, добровольців та волонтерів, які обороняли Донецький аеропорт від російського агресора, та продовження кращих бойових традицій наказом Міністра оборони України від 20 січня 2022 року № 21/24, щорічно, 20 січня відзначається День вшанування захисників Донецького аеропорту.
▪️Це важлива для українців пам’ятна дата, яку запровадили за ініціативи бійців, що вижили у боях за Донецький аеропорт, в народі їх називають “Кіборгами”. Сьогодні вони є символом патріотизму та відданості незалежній Україні. Всі бійці, які захищали ДАП, отримали державні нагороди (деякі з них — посмертно).
▪️Жорсткі й безкомпромісні бої за Донецький аеропорт тривали 244 дні - з 26 травня 2014 року до 23 січня 2015 року.
Оборона Донецького аеропорту стала першим всесвітньовідомим прикладом мужності, міці та незламності українських воїнів.
▪️І зараз, протягом майже 2 років повномасштабного вторгнення українські військові в запеклих боях боронять кожен метр рідної землі у всіх гарячих точках фронту.
Честь і низький уклін нашим воїнам-Героям!🇺🇦
Вічна пам'ять і слава полеглим Героям!🕯️
Слава Україні!🇺🇦