Головна > Новини > ▫️Сьогодні в малому залі Кіцманської міської ради відбулася нарада за участю міського голови Сергія Булеги «Про виконання бюджету громади та погашення заборгованості по бюджетних платежах за 2023 рік».

19-01-2024, 16:38

▫️Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Юрій Косар виступив з питанням виконання бюджету Кіцманської громади та погашення заборгованості по бюджетних платежах за 2023 рік.
▫️Окрім того було розглянуто питання про стан сплати податку за нерухоме майно відмінне від земельної ділянки про що доповів начальник відділу житлово-комунального господарства та охорони довкілля Родіон Лисак.
▫️Також заслухали питання сплати земельного податку з якого доповіла Людмила Кравчук - начальник відділу земельних ресурсів та комунальної власності.