Головна > Новини > Вчора,17 січня, в малому залі Кіцманської міської ради відбулася нарада з приватними підприємцями Кіцманської громади на тему «Заробітна плата по галузях економіки Кіцманського району, шляхи легалізації заходи впливу».

18-01-2024, 15:09

▫️Вчора,17 січня, в малому залі Кіцманської міської ради відбулася нарада з приватними підприємцями Кіцманської громади на тему «Заробітна плата по галузях економіки Кіцманського району, шляхи легалізації заходи впливу».
▫️Проводив даний захід Володимир Петкович - начальник управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Чернівецькій області.
▫️Основними питаннями були:
виявлення суб'єктів підприємницької діяльності, які використовують працю без належного оформлення трудових відносин;
офіційне оформлення найманих всіх працівників із заробітної плати не нижче ринкової пропозиції;
підняття заробітної плати до рівня середньої по галузі;
проведення розрахунків виключно із застосуванням РРО/ПРРО.
▫️Щиро вдячні організаторам за проведення даного заходу в нашій громаді.