Головна > Новини > Сьогодні минає сумна річниця з дати загибелі Героя, захисника України, кіцманчанина БИЗИНА Олександра Омеляновича.

12-01-2024, 18:42

Наш захисник загинув смертю Героя, боронячи Батьківщину від жорстокого і безжального ворога, який вбиває наших людей, дітей лише за те, що вони  українці, які хочуть жити на своїй незалежній землі.

Сьогодні могилу Олександра відвідали рідні, духовенство, керівництво громади, запалили свічки вічної пам’яті і шани, помолилися Богу, щоб душа нашого Героя знайшла вічний спочинок.

🕯🇺🇦 Кіцманська територіальна громада схиляє голови в глибокій скорботі та висловлює співчуття рідним, близьким, друзям Олександра. Ми в неоплатному боргу перед ним.