Головна > Новини > Сьогодні у жалобі вся Кіцманська громада провела до місця вічного спочинку військовослужбовця САРАПУЛОВА Юрія Васильовича( 10.11.1966-11.01.2024).

12-01-2024, 18:39

▫Разом із рідними, друзями та близькими останню шану нашому Герою прийшли також віддати духовенство, керівництво громади та працівники Кіцманської міської ради, знайомі та всі небайдужі люди.

▫Біля дому захисника провели панахиду, далі відбулася заупокійна служба у церкві, поховання на цвинтарі в м. Кіцмань.

▫Щиро співчуваємо та сумуємо разом з рідними та близькими Юрія. Жодними словами не зарадити цьому страшному болю. Молимось за спокій його душі. Він житиме вічно у наших молитвах, спогада і серцях.💔

🙏Спочивай з миром, воїне!
🕯Вічна пам’ять і слава!