Головна > Новини > 01 січня 2024 року, відбулася робоча зустріч начальника Чернівецького районного сектору № 4 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Віталія Цюпи та завідувача сектору «Кіцманське бюро правової допомоги» Анжели Косинської

12-01-2024, 15:50

01 січня 2024 року, відбулася робоча зустріч начальника Чернівецького районного сектору№ 4 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Віталія Цюпи та завідувача сектору «Кіцманське бюро правової допомоги» Анжели Косинської.

Під час зустрічі керівниками установ було узгоджено графік роботи консультаційного пункту доступу до безоплатної правничої допомоги в приміщенні районного сектору пробації.

Після завершення робочої зустрічі, на базі Чернівецького районного сектору № 4 філії Державної установи "Центр пробації" у Чернівецькій області,

завідувачем сектору сектору «Кіцманське бюро правової допомоги» Анжелою Косинською забезпечено роботу консультаційного пункту доступу до безоплатної правничої допомоги з метою консультування осіб, засуджених до покарань, не повязаних з позбавленням волі.

Під час роботи консультаційного пункту засуджені мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо вирішення своїх проблемних питань, підвищити рівень правової обізнаності щодо захисту своїх прав.

Для отримання правової консультації звернулася одна особа.

Крім того, фахівцем для осіб, які перебувають на обліку в районному секторі проведено бесіду на тему: «Правнича допомога в Україні» та «Скажемо «НІ» домашньому насиллю». Заходом охоплено 10 людей.

Наприкінці заходу розповсюджено тематичні буклети системи БПД та пам’ятки, які роз’яснюють, як скористатись правом на безоплатну правничу допомогу, її основні завдання та функції.