Головна > Новини > Шановні жителі громади!

Шановні жителі громади!

08-01-2024, 16:32

Шановні жителі громади!

🔸10 січня о 15.00 год в малому залі засідань Кіцманської міської ради, планується заключне засідання комісії з питань перейменування (найменування) вулиць, провулків, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території населених пунктів громади та декомунізації геонімів.
🔸До міської ради надходили протягом 2023 року письмові колективні звернення жителів громади щодо пропозицій перейменування вулиць. Керуючись конституцією України та рядом Законів України, було попередньо опрацьовано нові узагальнені пропозиції громадськості щодо перейменування вулиць та провулків населених пунктів Кіцманської громади.
🔸На даний момент є низка вулиць, які потребують повторного обговорення щодо перейменування.
В Кіцмані такий перелік включає в себе наступні вулиці:
М. Лермонтова, О. Пушкіна, Першотравнева, Тургенєва, Черняховського та провулки Пушкіна, Першотравневий, Черняховського.
В с. Шипинці повторному обговоренню підлягає вулиця та провулок М. Горького.
🔸Запрошуємо жителів нашої громади, зокрема мешканців даних вулиць, прийти на засідання комісії та взяти участь у обговоренні щодо перейменування!