Головна > Новини > І знову сумна звістка надійшла в нашу Кіцманську громаду про втрату ще одного Героя-захисника - ФЕДІНА Андрія Андрійовича, жителя с. Шипинці, 14.06.1982 року народження.

27-12-2023, 15:22

🕯️І знову сумна звістка надійшла в нашу Кіцманську громаду про втрату ще одного Героя-захисника - ФЕДІНА Андрія Андрійовича, жителя с. Шипинці, 14.06.1982 року народження.
Всією громадою висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам загиблого Героя та низько вклоняємося за те, що віддав своє життя за незалежність України.🇺🇦🙏🏻
❗Траурний кортеж виїжджатиме завтра, орієнтовно о 12:30 год. з м. Чернівці. Більш детальну інформацію повідомимо додатково.
❗️Просимо жителів сіл Мамаївці, Лужани, Шипинці гідно зустріти захисника, сформувавши живий коридор шани!
Вічна пам’ять і слава українському воїну!🇺🇦