Головна > Новини > Жителі Кіцманської громади на колінах сьогодні зустріли полеглого Героя-захисника - Віталія Проданека з м. Кіцмань.

27-12-2023, 16:42

🕯️Жителі Кіцманської громади на колінах сьогодні зустріли полеглого Героя-захисника - Віталія Проданека з
м. Кіцмань, що віддав своє життя за нас з вами, стоячи на захисті Української держави, її незалежності та нашого майбутнього.🇺🇦
▫️Кортеж із тілом Героя сьогодні прибув до його рідного дому в Кіцмані.
▫️Похорон відбудеться завтра, 28 грудня, початок о 10:00 год. на родинному обійсті.
▫️Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, бойовим побратимам загиблого Героя. Ми розділяємо разом із сім’єю біль тяжкої і непоправної втрати.
▫️Честь і слава нашому захиснику та доземний уклін за подвиг!🇺🇦