Головна > Новини > З різдвяною колядою до міської ради завітали викладачі та учні Кіцманської музичної школи ім. Володимира Івасюка.

26-12-2023, 18:09

✨З різдвяною колядою, українськими щедрівками та вінчуваннями, побажаннями миру, доброго здоров’я та перемоги завітали привітати колектив міської ради викладачі та учні Кіцманської музичної школи ім.Володимира Івасюка.
✨Магія українських колядок наповнила простір, адже такі звичаї, як колядування та щедрування це не просто старовинні обрядові дійства, а добрі традиції, які відрізняють нас своєю могутністю, об’єднують усіх у велику дружню родину.
✨Наша талановиті дітки та їхні наставники принесли своїм співом добро, віру, надію, той невловимий дух Різдва і Боже благословіння, а ми щиро їм вдячні за збереження наших самобутніх звичаїв і традицій, адже зараз, як ніколи, важливо їх дотримуватися і показуват всьому світу, щоб всі бачили глибину душі українського народу.🇺🇦