Головна > Новини > Сердечно вітаємо жителів громади зі Святвечором і Різдвом Христовим!

Сердечно вітаємо жителів громади зі Святвечором і Різдвом Христовим!

24-12-2023, 12:52

✨✨
🔸Сьогодні, 24 грудня більшість православних вірян вперше відзначатимуть Святвечір 2023 року, який передує Різдву.
🔸Святий вечір символізує прихід на світ Ісуса Христа - це воістину прекрасне і світле свято. Щиро сподіваюся, що ваші родини ввечері зберуться за святковим столом і нікого не бракуватиме, на столі буде 12 смачних страв, і ви всі разом очікуватимете на першу зірку на небі, а потім, традиційно, всі привітаєте один одного колядками та побажання миру, здоров’я і добробуту.
🔸Це світле свято завжди було символом сімейної єдності і дуже гірко усвідомлювати, що в час війни когось роз’єднує відстань, а когось вічність і цьогоріч багатьом не вистачатиме найдорожчих серцю людей.
🔸Нехай же перша Різдвяна зірка неодмінно принесе нам непохитну віру у наше майбутнє, нашу беззаперечну перемогу, вбереже наших Героїв-захисників від лиха.
🔸Вітаю вас зі Святим Вечором та прийдешнім Різдвом Христовим. Нехай цього вечора ваш дім наповниться божою ласкою і безмежною любов'ю. Нехай цілий рік у вашому домі буде достаток і віра в найкраще, мир і злагода, хай збуваються всі добрі надії та світлі мрії.
✨Щасливих і радісних різдвяних свят!
Христос народжується!
Славімо Його!