Головна > Новини > Сьогодні, 22 грудня, відбулася XXХІІІ сесія Кіцманської міської ради VІII скликання.

22-12-2023, 16:50

▫️Сьогодні, 22 грудня, відбулася XXХІІІ сесія Кіцманської міської ради VІII скликання за участю депутатів, старостів, керівників структурних підрозділів міської ради. Основними питаннями порядку денного були прийняття бюджету Кіцманської територіальної громади і міських (цільових) програм на наступний 2024 рік, затвердження плану роботи Кіцманської міської ради, заслухано та взято на опрацювання 2 депутатських звернення. Загалом до порядку денного було включено 41 питання.
▫️Розпочалася сесія традиційно виконанням Державного Гімну України та хвилиною мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
▫️Приємним моментом сесії стало нагородження подяками за активну громадську позицію, ініціативність та підтримку військовослужбовців волонтерів нашої громади - Анну Юрбаш, Ольгу Смикало та Арсена Хоптового від командира військової частини А 4594.
▫️На голосування також були винесені такі важливі питання:
📝 Про встановлення пільг з плати за харчування дітей у закладах освіти Кіцманської міської ради на 2024 рік;
📝 Про встановлення пільг з плати за навчання дітей в школах естетичного виховання Кіцманської міської ради на 2024 рік;
📝 Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Кіцманської територіальної громади на 2024 рік;
📝 Про звернення депутатів Кіцманської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.
▫️Останнім депутати розглянули блок земельних питань з яких було прийнято ряд відповідних рішень.