Головна > Новини > ьогодні Кіцманська громада провела в останню дорогу військовослужбовця, жителя с. Давидівці - ТИЩЕНКА Артема Олександровича.

21-12-2023, 16:55

🕯️Сьогодні Кіцманська громада провела в останню дорогу військовослужбовця, жителя с. Давидівці - ТИЩЕНКА Артема Олександровича (28.10.1978 - 28.11.2023).
▫️Разом із рідними, знайомими та односельцями останню шану військовослужбовцю прийшли також віддати духовенство, керівництво громади та працівники Кіцманської міської ради.
▫️У будинку захисника провели панахиду, далі відбулася заупокійна служба у церкві, а чин поховання на цвинтарі села Давидівці.
▫️Висловлює глибокі співчуття дружині та близьким, жодними словами не передати і не зарадити цьому страшному болю. Сумуємо разом з рідними Артема, молимось за спокій його душі. Він житиме вічно у наших молитвах, спогадах і серцях…💔
🙏Спочивай з миром, воїне!
🕯️Вічна пам’ять і слава!