Головна > Новини > Сьогодні, 19 грудня, у нашій громаді приємна подія - поважний 90-річний ювілей святкує жителька м. Кіцмань Іфтемія Степанівна СЛОБОДЯН.

19-12-2023, 18:05

💐Сьогодні, 19 грудня, у нашій громаді приємна подія - поважний 90-річний ювілей святкує жителька м. Кіцмань Іфтемія Степанівна СЛОБОДЯН.💐
▫️З цієї святкової нагоди до ювілярки зі щирими вітаннями й подарунками навідалась керуюча справами виконавчого комітету Кіцманської міської ради - Ярослава Раковіца.
▫️«Дуже приємно сьогодні вітати Вас із такою чудовою датою, — звернулася до ювілярки Ярослава Петрівна. — Ми вклоняємося Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, душевній доброті та щирості. У день Вашого славного ювілею прийміть сердечні побажання міцного здоров’я, миру, добробуту, душевного спокою, поваги і турботи від рідних. Нехай Господь дарує Вам ще багато років життя у доброму здоров‘ї.»
▫️Попри поважний вік, Іфтемія Степанівна сповнена життєвою енергією, безмежною щирістю, любов’ю до життя, рідних, друзів та тварин. Має вдома цілий оберемок домашніх улюбленців, яких щиро любить та добре доглядає, дає шанс на життя покинутим тваринам і своїм прикладом надихає оточуючих на звершення хороших справ.