Головна > Новини > у Кіцманському інклюзивно-ресурсному центрі організували для вихованців святкове дійство - «Святий Миколай, до дітей поспішай!»

06-12-2023, 17:50

У переддень Дня святого Миколая, якого чекає кожна дитина, у Кіцманському інклюзивно-ресурсному центрі вихователь Ольга Вакарчук та музичний керівник Ольга Олексюк організували для вихованців святкове дійство - «Святий Миколай, до дітей поспішай!»

Діти залюбки співали пісні, розказували вірші, брали участь у цікавих завданнях і танцювали.

В цей день до центру із гостинцями й подарунками для дітей завітали міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Булега, керуюча справами міської ради Ярослава Раковіца і начальник ЦНАПу Кіцманської міської ради Олександр Ткачук.

Дітей, батьків та працівників ІРЦ з Днем Святого Миколая привітав міський голова Булега Сергій Борисович, подякував за не легку роботу працівників центру, побажав всім присутнім міцного здоров'я, веселих посмішок, здійснення заповітних бажань та вручив діткам подарунки, які вони отримували з вогниками радості та щастя в очах.