Головна > Новини > Щирі вітання мешканцям громади у день вшанування Святого Миколая Чудотворця, а жителів села Гаврилівці сердечно вітаємо із нагоди храмового свята!

06-12-2023, 09:58

Нехай це величне свято принесе добро і світло до ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить ваші серця світлим почуттям любові.
В цей непростий час бажаю вам не втрачати віру, що дарує впевненість та надію на краще майбутнє України.
Нехай Святий Миколай своїми молитвами і заступництвом завжди підтримує увесь багатостраждальний український народ, випросить миру і спокою на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих мрій.

З найкращими побажаннями
Сергій БУЛЕГА,