Головна > Новини > Сьогодні в приміщенні Кіцманської міської ради відбулися загальнообласні командно-штабні навчання.

05-12-2023, 19:07

▪️Сьогодні в приміщенні Кіцманської міської ради відбулися загальнообласні командно-штабні навчання щодо дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області з організації заходів безаварійного функціонування об’єктів критичної інфраструктури в умовах правового режиму воєнного стану та у відбудовний період для ліквідації наслідків ведення воєнних дій з метою ефективної та якісної підготовки до виконання завдань, щодо заходів захисту населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на території громади.
▪️Відповідно до отриманої ввідної, терміново зібрано комісію з питань ТЕБ та НС Кіцманської міської ради та відпрацьовано план дій щодо ліквідації наслідків негоди.
▪️Також відпрацьовано взаємодію між структурами, створено штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.
▪️Про роботу повідомлено Управління цивільної захисту Чернівецької ОВА.