Головна > Новини > Сьогодні в Кіцманській громаді відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтерів.

05-12-2023, 18:07

🔸Сьогодні в Кіцманській громаді відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня волонтерів.
🔸Висловили безмежну вдячність та привітали волонтерів, усіх небайдужих кіцманчан, яких об’єднує безкорисливий поклик до добрих справ.
🔸Завдяки волонтерському руху, що є основним і стабільним джерелом допомоги, врятовано тисячі життів, а воїни нашої армії відчувають постійну надійну підтримку. Наша громада пишається цими світлими, завзятими людьми з добрим серцем, що своєю працею несуть в маси ідею гуманності, як основну життєву цінність.
🔸Міський голова Сергій Булега, виступив із вітальним словом та висловив вдячність за непохитну віру в нашу країну, в наших громадян, побажав всім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і миру в нашій країні та нагородив подяками Кіцманської міської ради за активну волонтерську діяльність, вагомий внесок у справу боротьби за територіальну цілісність України.
🔸Лунали щирі віршовані вітання для волонтерів від талановитих дітей нашої громади, а від учнів Кіцманської музичної школи ім. В. Івасюка звучало музичне вітання «Закарпатські співаночки».
Зі святом, дорогі волонтери!💙💛