Головна > Новини > В Україні презентували перший мобільний додаток, який допомагає отримати безкоштовну спортивну реабілітацію ветеранам та військовослужбовцям!

28-11-2023, 16:31

В Україні презентували перший мобільний додаток, який допомагає отримати безкоштовну спортивну реабілітацію ветеранам та військовослужбовцям.

TRENVET пропонує ветеранам та чинним військовослужбовцям швидкий онлайн доступ до безкоштовних спортивно-реабілітаційних послуг у всіх регіонах України: знайти тренера, реабілітолога та масажиста за спеціалізацією чи місцеположенням, користуючись фільтрами та геолокацією. А фахівцям із спортивної реабілітації – запропонувати свої послуги ветеранам.
Проект TRENVET створений ГО «Звитяга Нескорених» та ГО «Федерація стронгмену України» за підтримки Українського ветеранського Фонду Міністерства у справах ветеранів України.
Безоплатно завантажуйте мобільний застосунок.
Посилання на додаток на платформах: