Головна > Новини > Сьогодні, 24 листопада, Герою, захиснику України, військовослужбовцю РАХМАЄВУ Юрію Олексійовичу з Суховерхова мало б виповнитися 39 років, та клята війна забрала його життя.

24-11-2023, 17:54

Сьогодні, 24 листопада, Герою, захиснику України, військовослужбовцю РАХМАЄВУ Юрію Олексійовичу з Суховерхова мало б виповнитися 39 років, та клята війна забрала його життя. 🕯️
Керівництво Кіцманської територіальної громади на чолі з міським головою Сергієм Булегою, керуючою справами виконавчого комітету міської ради Ярославою Раковіцою та старостою с. Суховерхів Миколою Олексюком відвідали могилу і віддали шану полеглому герою російсько-української війни.
Наш земляк поклав своє життя на вівтар Свободи і Незалежності, вільного та світлого майбутнього рідної держави.🇺🇦
Спочивай з миром, наш Герою! Ми в неоплатному боргу перед Тобою і всіма небесними ангелами-воїнами. 🕯️
Світла пам‘ять про Героїв завжди житиме в наших серцях.🙏