Головна > Новини > З нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору сьогодні у Кіцманському історико-краєзнавчому музеї відбулася тематична виставка книг та захід присвячений Голодомору - «Терновий вінець України».

24-11-2023, 17:47

На даному заході були присутні учні 4-А та 4-Б класів ОЗО Кіцманський ліцей №1 .

Голова репресованих та політв’язнів кіцманщини Орися Руснак, розповіла дітям про важкі часи сталінських репресій, голодомор та страшні злочини проти людяності.

Старший співробітник історико-краєзнавчого музею Оксана Савчук, показала дітям один із експонатів музею – старовинні жорна, якими люди користувалися, щоб перетерти зерна пшениці на борошно, та донесла до малечі важливість даного пристрою через реальну історію сім’ї, якій довелося  виживати в ті важкі часи.