Головна > Новини > 21 листопада, за старим стилем, церква відзначає день архангела Михаїла.

21 листопада, за старим стилем, церква відзначає день архангела Михаїла.

21-11-2023, 10:58

🔸21 листопада, за старим стилем, церква відзначає день архангела Михаїла.

В цей день мешканці села Давидівці відзначають храмове свято.

🔸Щиро вітаємо всім жителів нашої громади, вірян з нагоди величного свята. Нехай Воєначальник усіх сил небесних оберігає вас та вашу родину від зла та ворожості! Хай дарує силу, міцну віру та несе добро і любов в кожне серце!

🔸Просимо в очільника війська небесного архангела Михаїла благословіння та заступництва за наших воїнів, за кожного захисника та захисницю, які боронять свою землю і мирне населення, хай вбереже всіх від біди, надасть сили і зміцнить віру!

🔸Міцного всім здоров'я, щастя, радості, земних гараздів, мирного неба та Божого благословіння!

Сергій БУЛЕГА,
міський голова