Головна > Новини > Сьогодні у жалобі вся Кіцманська громада провела до місця вічного спочинку БУКАТКУ Юрія Леонідовича - солдата, воїна військової частини А1551.

08-11-2023, 17:23

Сьогодні у жалобі вся Кіцманська громада провела до місця вічного спочинку БУКАТКУ Юрія Леонідовича - солдата, воїна військової частини А1551. Разом із рідними, друзями та близькими останню шану військовослужбовцю прийшли також віддати духовенство, керівництво громади та працівники Кіцманської міської ради, знайомі та всі небайдужі люди. У будинку матері Юрія відбулася панахида після котрої тіло загиблого супроводили до церкви, де відбулася заупокійна служба. Провели чин поховання на цвинтарі села Гаврилівці. Щиро співчуваємо та сумуємо разом з рідними Юрія. Жодними словами не зарадити цьому страшному болю. Спочивай з миром, воїне! Вічна пам’ять і слава!