Головна > Новини > Знову важка втрата у нашій громаді.

Знову важка втрата у нашій громаді.

06-11-2023, 17:47

🕯️Знову важка втрата у нашій громаді. Загинув наш захисник - Букатка Юрій Леонідович, уродженець села Замулинці, 05.04.1976 р.н.🇺🇦, що проживав певний час у с. Гаврилівцях Кіцманської територіальної громади. Життя воїна обірвалося 04 листопада 2023 року. Уся наша Кіцманська громада щиро співчуває рідним та близьким загиблого Героя. Честь, слава і вічна пам'ять нашому захиснику! За попередньою інформацією від близьких захисника прощання відбудеться у с. Хлівище, оскільки там проживає матір Юрія, а поховання у с. Гаврилівці. ❗Більш детальну інформацію щодо зустрічі траурного кортежу та церемонії поховання повідомимо згодом.