Головна > Новини > З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

05-11-2023, 09:09

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Шлемо сердечні вітання і слова вдячності соціальним працівникам Кіцманської громади з нагоди професійного свята!

Турбота про людину, її майбутнє, забезпечення соціальних гарантій і допомога тим, хто її потребує – це надважливі завдання, які щодня виконують працівники соціальної сфери.

Сьогоднішні реалії стали величезним викликом для соціальної сфери, адже збільшилася кількість людей, які потребують допомоги соціальних працівників.

Ваша сфера діяльності - це не просто професія, це покликання, яке супроводжує все життя і яке здатне змінювати думки тих, хто зневірився і втратив надію.

Працівники соціальної сфери не лише виконують свої професійні обов’язки, а несуть добро і милосердя, а подекуди й порятунок. І саме від вас, шановні працівники соціальної сфери, залежить в певній мірі довіра наших громадян до держави.

Висловоюємо вдячність за вірність професії, яка потребує від вас багато енергії, самовіддачі та любові до людей.

Нехай життя буде сповнене оптимізмом, надіями, мріями, які безперешкодно здійснюються. Натхнення та терпіння у вашій благородній справі, а також реалізації ідей та задумів на користь українського народу!

З повагою і вдячністю

Сергій БУЛЕГА,