Головна > Новини > 5 листопада в Україні відзначається День працівника соціальної сфери – професійне свято фахівців, які своєю щоденною працею забезпечують соціальну підтримку вразливих категорій населення та надають соціальні послуги мешканцям Кіцманської міської територіальної громади.

03-11-2023, 16:15

Тож сьогодні, напередодні свята, міський голова Кіцманської територіальної громади – Сергій Булега та начальник відділу з питань соціальної роботи – Світлана Іванцин, завітали  в гості до КУ «Кіцманський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кіцманської міської ради зі щирими вітаннями та побажаннями.
   Соціальні працівники відіграють невід’ємну роль у нашому суспільстві. Вони працюють з людьми, які переживають складні життєві ситуації, включаючи дітей, сім’ї, людей похилого віку, осіб із обмеженими можливостями та багатьох інших. Фахівці з соціальної роботи надають соціально-психологічну підтримку, консультування та допомагають отримати доступ до необхідних ресурсів та послуг, а також сприяють розвитку і зміцненню соціального капіталу українського суспільства.