Головна > Новини > Жителі Кіцманської громади на колінах сьогодні зустріли полеглого Героя-захисника - Болгова Сергія Васильовича з с. Ошихліби, що віддав своє життя за нас з вами, стоячи на захисті Української держави, її незалежності та нашого майбутнього.

28-10-2023, 15:44

Кортеж із тілом Героя сьогодні, 28 жовтня, прибув до його рідного дому в Ошихлібах.

Чин похорону відбудеться завтра, 29 жовтня. Початок об 14:00 год. на родинному обійсті.

Щирі співчуття рідним та близьким нашого Героя, всією громадою сумуємо та розділяємо цей біль.

Нехай земля буде пухом воїну Сергію.
Світла пам‘ять і шана Герою!