Головна > Новини > Сьогодні, 27 жовтня, у День української писемності та мови, наша громада писала Радіодиктант національної єдності 2023.

27-10-2023, 16:10

📚Сьогодні, Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення дати відзначення цього дня з 9 листопада зумовлене переходом на новоюліанський календар, адже згідно з церковним календарем в цей день вшановується пам'ять Нестора Літописця, який започаткував писемну українську мову.

🔹Однією із традицій щороку в День української писемності та мови є проведення радіодиктанту національної єдності.📝

🔹Цьогоріч українці 23-й рік поспіль писали радіодиктант, текст якого створила українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, назва диктанту - "Дороги України", читав його актор театру та кіно Олексій Гнатковський.

🔹Працівники міської ради,  відділу культури, національностей та релігій,  заклади загальної середньої освіти нашої громади, також долучилися до написання традиційного радіодиктанту національної єдності. 🇺🇦