Головна > Новини > У Кіцмані попрощались і провели в останній шлях загиблого Героя, воїна-земляка ПАЗЮКА Василя (14.01.1980-14.10.2023).

20-10-2023, 15:14

У Кіцмані попрощались і провели в останній шлях загиблого Героя, воїна-земляка ПАЗЮКА Василя(14.01.1980-14.10.2023)🕯️

З усіма військовими почестями захисника від рідного дому до місця вічного спочинку провели його рідні, близькі, побратими, духовенство, керівництво і працівники Кіцманської територіальної громади, військовослужбовці, волонтери, вдячні земляки.

Герой, солдат, воїн військової частини А4056 Пазюк Василь загинув у Луганській області, захищаючи Україну від російських окупантів.

Сьогодні наші захисники та захисниці, власним життям платять за право українців бути вільними в своїй країні, і наш відважний земляк, поклав своє життя на полі бою з ворогом за свободу кожного із нас.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким, розділяємо з ними біль тяжкої втрати. Низько вклоняємось Василю за те, що боронив рідну землю, кожного з нас.

Вічна шана тобі, Воїне! 🙏

Слава Україні! Героям слава!🇺🇦