Головна > Новини > Живим ланцюгом шани Кіцманська громада зустріла навколішках полеглого у війні Героя ПАЗЮКА Василя Ярославовича.

19-10-2023, 14:55

🕯️Живим ланцюгом шани Кіцманська громада зустріла навколішках полеглого у війні Героя ПАЗЮКА Василя Ярославовича.

Територією нашої громади траурний кортеж сьогодні, 19 жовтня, рухався до рідного дому воїна у Кіцмані.

З сумом та болем земляки проводжали його в останню дорогу додому, низько вклоняючись подвигу Героя.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, побратимам.

Світла і вічна пам'ять захиснику нашої держави!
Слава Героям! Слава Україні!

Герої не вмирають! 🇺🇦

Чин похорону відбудеться завтра, 20 жовтня. Початок о 10 годині на родинному обійсті.