Головна > Новини > ❗Оголошення для осіб віком старше 45 років і внутрішньо переміщених осіб❗

❗Оголошення для осіб віком старше 45 років і внутрішньо переміщених осіб❗

18-10-2023, 17:03

❗Оголошення для осіб віком старше 45 років і внутрішньо переміщених осіб❗

Чернівецький навчальний центр проводить безкоштовні навчальні курси чоловіків і жінок за професією "Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії А1".
Навчання дистанційне (5 місяців), набір постійний протягом року.

Для безкоштовного навчання особи старше 45 років мають відповідати певним вимогам:
▪️вік - старше 45 років до 60 років (які не вийшли на пенсію достроково);
▪️страховий стаж - не менше як 15 років;
▪️є професійно-технічна або вища освіта;
▪️не досягли встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" пенсійного віку;
▪️не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
▪️внутрішньо переміщені особи мають мати диплом про освіту без вимог до віку та стажу роботи.

Для запису групи подати наступні документи:
▪️копія паспорта;
▪️копія ідентифікаційного коду;
▪️диплом про профтехосвіту або вищу освіту;
▪️трудова книжка (якщо особа працює, то завірена роботодавцем).
Особи, що мають бажання отримати вищевказані професії, але не підлягають безкоштовному навчанню, можуть навчатися на платній основі. На період навчання заклад видає довідку для ТЦК.

За детальною інформацією звертатися:
050 553 17 08 - Савчук Георгій Дмитрович - директор, м.Чернівці, вул. Каштанова, 53.
095 208 22 08 - Подольчук Діана Петрівна - заступник.