Головна > Новини > Сьогодні відбулася церемонія прощання з Героєм ДАНИЛЮКОМ Степаном Миколайовичем (11.07.1981 – 07.10.2023).

13-10-2023, 17:54

Сьогодні, 13 жовтня скорботний день для усіх жителів громади.
У селі Валява відбулася церемонія прощання з Героєм, командиром гармати самохідного артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї 1 самохідного артилерійського дивізіону військової частини А2802 сержантом ДАНИЛЮКОМ
Степаном Миколайовичем (11.07.1981 – 07.10.2023).
    Військовослужбовець загинув захищаючи Батьківщину на Херсонщині 7 жовтня під час виконання бойового завдання.
    Віддати останню шану та попрощатися із Героєм прийшли родина, друзі, знайомі, духовенство Буковини, побратими, військовослужбовці, небайдужі жителі нашої громади, працівники та керівництво міської ради, волонтери.
    Поховали Героя, справжнього патріота, вірного захисника України в селі Валява з усіма військовими почестями.
    Всією Кіцманською громадою висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким полеглого воїна, хай Бог допоможе пережити цю болючу, гірку та непоправну втрату.
    Вічна пам'ять, честь і слава Герою України!