Головна > Новини > Траурну колону із полеглим у війні Героєм зустріли сьогодні навколішках мешканці нашої Кіцманської громади

12-10-2023, 17:07

🕯️ Траурну колону із полеглим у війні Героєм зустріли сьогодні навколішках мешканці нашої Кіцманської громади. Живим коридором шани додому повернувся наш відданий захисник, вірний патріот України, військовослужбовець Степан Данилюк.
🕯️Кортеж із тілом захисника спершу прибув до його отчого дому у с. Витилівка, де Степана востаннє зустріла батьківська домівка.
🕯️Прощання із захисником розпочнеться завтра, 13 жовтня, о 10 годині в селі Валява.
🙏 Висловлюємо всією Кіцманської громадою щирі співчуття рідним, друзям, бойовим побратимам, знайомим Стапана.
🇺🇦Спочивай з миром, наш Герою!
Вічна слава і пам'ять!
Низький уклін за подвиг!