Головна > Новини > 10.10.2023 року начальником Чернівецького районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Віталієм Цюпою та фахівцем II категорії Ярославою Дячук було проведено робочу зустріч із оперуповноваженими сектору кримінальної поліції ВП №2 (м. Кіцмань) ГУНП в Чернівецькій області

11-10-2023, 16:37

10.10.2023 року начальником Чернівецького районного сектору №4 філії Державної установи «Центр пробації» у Чернівецькій області Віталієм Цюпою та фахівцем II категорії Ярославою Дячук було проведено робочу зустріч із оперуповноваженими сектору кримінальної поліції ВП №2 (м. Кіцмань) ГУНП в Чернівецькій області

Дана зустріч була проведена з метою організації взаємодії та врегулювання питання ефективної співпраці уповноважених органів з питань пробації з органами поліції щодо підвищення рівня здійснення розшукових заходів суб’єктів пробації, які ухиляються від відбування покарання. Разом із цим було обговорено основні завдання та інструменти роботи органів пробації, проблемні питання, що виникають під час проведення розшукових заходів засуджених, які ухиляються від відбування покарання, алгоритм організації взаємодії органів поліції з уповноваженим органом з питань пробації щодо оголошення у розшук осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення розшуку таких засуджених. Даний алгоритм передбачає терміни проведення першочергових розшукових заходів органом пробації, порядок направлення подання (клопотання) про проведення подальших розшукових заходів до органів поліції, щоквартальні звіряння щодо заведених розшукових справ та підстав для їх закриття, а також порядок дій поліцейського у разі встановлення місцезнаходження особи, яка розшукується.

Під час зустрічі було досягнуто домовленості про виконання спільного алгоритму дій працівників уповноважених органів з питань пробації та поліції щодо оголошення у розшук осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, місцезнаходження яких невідоме.