Головна > Новини > ❗13 жовтня - "День здоров'я" у місті Кіцмань❗

❗13 жовтня - "День здоров'я" у місті Кіцмань❗

09-10-2023, 10:44

Шановні краяни!

Чернівецький ЦКПХ у співпраці з ОКНП Чернівецький обласний медичний діагностично-реабілітаційний центр,
за сприяння ГО NEEKA Ukrainе  та Департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОВА,проводить "День здоров'я" у м.Кіцмань

📌Дата: 13 жовтня з 10.00-14.00 год.
✅Місце: м.Кіцмань, площа Центральна
(біля пам'ятника В. Івасюка).

Для всіх бажаючих буде працювати медичне містечко, під час якого мешканці зможуть БЕЗКОШТОВНО:
🔹провакцинуватися від COVID-19, дифтерії та правцю ,кору, паротиту, краснухи тощо
🔹виміряти рівень глюкози у крові та артеріальний тиск
🔹протестуватися на ВІЛ, гепатити В/С
🔹зробити електрокардіограму
🔹зробити швидке тестування на COVID-19
Окрім цього можна проконсультуватися з спеціалістами:
🔸дерматологом
🔸кардіологом
🔸сімейним лікарем
🔸неврологом
🔸психологами з благодійних/міжнародних організацій

Захід відбудеться спільно з
Кіцманським ЦПМСД, Міжнародною організацією з міграції, проектом "Розбудова стійкої системи громадського здоровʼя", БФ Співдія Діти, Кіцманським відділом Товариства Червоного Хреста України, Міжнародною організацією Save the Children, БО «100%ЖИТТЯ», БФ «NEEKA», Міжнародною організацією HelpAge та БФ Позитивні Жінки Чернівці.