Головна > Новини > На території Іванковецького старостинського округу в селі Гаврилівці нещодавно було проведено ремонтні роботи центральної дороги.

03-10-2023, 16:10

На територіі Іванковецького старостинського округу в селі Гаврилівці нещодавно було проведено ремонтні роботи центральної дороги.

Працівники дорожньої служби займались розчисткою, відновленням та поглибленням водовідвідних каналів та кюветів.

Мешканці с. Гаврилівці вдячні Чернівецькій ОВА, Кіцманській міській раді та працівникам дорожньої служби за надані послуги з благоустрою села.