Головна > Новини > Щирі вітання мешканцям Лашківки з храмовим днем і всій нашій громаді зі світлим та величним святом Покрови Пресвятої Богородиці!

01-10-2023, 16:12

Наш народ споконвіків звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, а козаки вважали Божу Матір своєю Покровителькою, вони молилися і вірили в її допомогу, в це віримо сьогодні й ми з вами.

Хай Богородиця дарує кожному з вас міцне здоров'я, радість і мирне небо,  зміцнює вашу віру, захищає своїм покровом і береже від біди, хай дарує сили в боротьбі за перемогу та світле майбутнє, нехай всі молитви завжди будуть почуті.

міський голова
Кіцманської територіальної громади,