Головна > Новини > Шановні освітяни Кіцманської територіальної громади! Дорогі викладачі мистецьких шкіл Кіцманської громади! Щиро вітаємо з професійним святом – Днем працівника освіти!

01-10-2023, 15:58

Шановні освітяни Кіцманської територіальної громади! Дорогі викладачі мистецьких шкіл Кіцманської громади! Щиро вітаємо  з професійним святом – Днем працівника освіти!

Це свято в умовах сьогодення має особливе значення. Адже, незважаючи на всі виклики та труднощі воєнного часу, навчання в закладах освіти міста триває.

Згуртовані та об’єднані спільною метою наші вчителі, вихователі, викладачі, майстри сумлінно виконують свій професійний обов’язок.

Усім працівникам освіти Кіцманської територіальної громади дякуємо за невтомну працю, важливі настанови, життєві уроки й терпіння! Хай ваша мудрість та велике серце завжди будуть відрадою для учнів.

Щодня ви наповнюєте дітей знаннями та новими вміннями, прививаєте їм любов до мистецтва, розвиваєте в них почуття прекрасного, розкриваєте таланти, відкриваєте для них двері у світ самовдосконалення, індивідуальності та креативності, надихаєте творити.

Бажаємо вам чистих думок, душевної гармонії, міцного здоров’я, щирих емоцій, швидкої перемоги та прекрасного майбутнього. Нехай на роботі завжди панує дружня атмосфера, в яку приємно вливатися зранку, а вдома - тепло, затишок і любов, куди завжди хочеться повертатися після робочого дня.

Добра вам і щастя, а головне — мирного неба над головою!

З повагою і найкращими побажаннями
Сергій БУЛЕГА,
міський голова
Кіцманської територіальної громади.