Головна > Новини > У поліклінічному відділенні КНП "Кіцманської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування" відкрили новий кабінет щеплень!

29-09-2023, 18:56

Кабінет оснащений спеціальним обладнанням для зберігання вакцин та їхньої правильної утилізації.

Оскільки дитячий вік має більшу потребу у проведенні імунопрофілактичних щеплень, стіни кабінету облаштували плиткою з дитячими малюнками, і діти з задоволенням заходять у кабінет, навіть не підозрюючи, що їх там чекає не зовсім приємна процедура, таким чином процес проведення вакцинації для дитини проходить без стресу та негативу.
    За дверима кабінету обладнали невеличку ігрову зону, щоб дітки з користю проводили час, чекаючи на процедуру щеплення.