Головна > Новини > Продовжується будівництво спортивного багатофункціонального майданчика зі штучним покриттям та дитячої ігрової зони в с. Давидівці Кіцманської територіальної громади

27-09-2023, 15:16

Враховуючи численні звернення жителів с. Давидівці стосовно продовження будівництва, його необхідність для розвитку спорту в селі та зайнятості дітей та молоді, міською радою було прийнято рішення про продовження будівництва даного об’єкту, яке перервалося у зв’язку із воєнним станом.

На даний момент вже здійснено роботу по формуванню рельєфу земельної ділянки навколо майданчика, підготовлена зона для заїзду та зона для вболівальників, де в перспективі будуть встановлені трибуни, також здійснено підсипання і формування основи футбольного поля та інші роботи.