Головна > Новини > ❗Важлива інформація для власників поголів'я баранів, вівцематок, ярок та корів❗

❗Важлива інформація для власників поголів'я баранів, вівцематок, ярок та корів❗

22-09-2023, 11:49

🔸Фінансова підтримка надається на ідентифіковане та зареєстроване поголів’я вівцематок, баранів та ярок пропорційно до виділених коштів, але не більше 500 гривень на одну голову.

🔸Для отримання коштів з обласного бюджету власники тварин подають до 01 жовтня до сільської, селищної чи міської ради за місцем реєстрації документи, відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) від 28.08.2023 № 795-р «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2023-2027 роки» зареєстрований як нормативно-правовий акт (наказ Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції від 30.08.2023 № 763/4).

❗Важлива інформація для власників корів❗

☝️На Буковині підприємці та фізичні особи, які утримують не менше трьох корів мають змогу отримати часткову компенсацію вартості закуплених у поточному році доїльних апаратів вітчизняного виробництва для власного користування.

💰Часткова компенсація здійснюється у розмірі 50% вартості доїльного апарату вітчизняного виробництва, але не більше 7500 гривень за одиницю.

Фізичні особи та фізичні особи - підприємці для отримання коштів з обласного бюджету подають до управління агропромислового розвитку ОВА документи, відповідно до Порядку використання коштів, затвердженого розпорядженням ОВА від 28.08.2023 № 795-р «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Комплексної програми підтримки розвитку сільського господарства Чернівецької області на 2023-2027 роки».

👉Документи приймаються за адресою:
58002, м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, Управління агропромислового розвитку  обласної  державної адміністрації (обласної військової адміністрації), каб. 245.

☎️Довідки за тел. (0372) 55-32-17 щоденно з 9.00 до 16.00, з понеділка по п’ятницю.

Управління агропромислового розвитку Чернівецької ОДА

Для уточнення інформації звертатися за номером +380501948081 Бортник Олексій, 55 кабінет, Кіцманська міська рада.

🔔Слідкуйте за новинами області в Телеграмі 👉🏼 https://t.me/+2G5xLpLgculmYTAy