Головна > Новини > 🏆 НМТ на 200 балів склали учні Кіцманського ЗЗСО І-ІІІ ст. Богдан ЧАЙКА та Віталій РАКОВІЦА! 👏🏻

30-06-2023, 14:36

Випускники під час складання основної сесії національного мультипредметного тесту набрали по 200 максимальних балів з історії! Це стало відомо після оголошення Українським центром оцінювання якості освіти офіційних результатів основної сесії НМТ-2023. Інформацію учасники отримали за рейтинговою шкалою 100–200 балів.
💙💛 Вітаємо Богдана ЧАЙКУ, Віталія РАКОВІЦУ та їх вчительку Орисю Ярославівну КОЗЬМУ з блискучими результатами! Щиро радіємо і пишаємось! Низький уклін за самовіддану працю, батькам – за підтримку і розуміння!

Інформація станом на 29.06.2023