Головна > Новини > Орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно нагородили Героя, військовослужбовця КУЛЛАКОВА Руслана з Давидівців

28-06-2023, 14:20

🇺🇦Орденом «За мужність» ІІІ ступеня відповідно до указу Президента України №25 від 20 січня 2023 р. посмертно нагородили військовослужбовця, солдата КУЛЛАКОВА Руслана Муратовича з Давидівців «За особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі».
Родичам загиблого Героя державну нагороду вручили начальник третього відділу Чернівецького РТЦК та СП в м.Кіцмань Олександр Іванович Товстий та заступник міського голови Кіцманської територіальної громади Юрій Дмитрович Косар, висловивши слова безмежної вдячності, шани і щирі співчуття родині.
Вічна пам‘ять і слава Герою! 💔🇺🇦