Головна > Новини > Живим коридором наша Кіцманська громада зустріла траурний кортеж із Героєм, захисником ШЕВЧУКОМ Дмитром

17-06-2023, 13:36

🇺🇦💔Наша Кіцманська громада зустріла загиблого в боях за Україну Героя, захисника ШЕВЧУКА Дмитра з Кліводина. 🕯️Живим коридором шани сьогодні, 17 червня, на колінах, з лампадками і національною символікою, не стримуючи сліз, мешканці громади провели відважного земляка в останню дорогу додому.

Боляче усвідомлювати, що війна забирає найкращих синів і доньок України.
🙏Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, бойовим побратимам Дмитра. Жодні слова не втамують пекучий біль утрати. Нехай же Господь утішить рідних і поселить щиру душу нашого воїна у Своєму Царстві Небесному.
Поховають захисника завтра, 18 червня, в рідному селі. Початок похорону о 12:00. Прийдіть, аби віддати останню шану Герою. Не забуваймо про наддорогу ціну, якою нам дається свобода.
Низький уклін.
Вічна пам‘ять і слава Герою! 🇺🇦