Головна > Новини > В боях за Україну загинув Герой, захисник ШЕВЧУК Дмитро Іванович із Кліводина

В боях за Україну загинув Герой, захисник ШЕВЧУК Дмитро Іванович із Кліводина

14-06-2023, 13:32

💔🇺🇦Страшна звістка про загибель Героя-захисника ШЕВЧУКА Дмитра Івановича з Кліводина, 1992 р.н., сколихнула нашу Кіцманську територіальну громаду. Молоде життя відважного земляка трагічно обірвалось під час виконання бойового завдання з захисту України від російських загарбників.

Пекучий біль, гіркий смуток, злість і лють огортають серця рідних, близьких, побратимів, друзів, нашу громаду і Україну. Усі, хто знав Дмитра, згадують його як справжнього патріота, чуйну, добру людину, прекрасного сина, хорошого брата та вірного друга.
🙏Вся наша Кіцманська територіальна громада висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого Героя. Нехай світла душа Дмитра знайде вічний спокій.
У наших серцях пам’ять про Героя і його подвиг житиме вічно! Низько вклоняємось земляку за відвагу і самопожертву.
Вічна пам’ять і слава нашому воїну, який до останнього подиху захищав рідну Україну і кожного з нас!
📍Про дату, час зустрічі траурного кортежу та церемонії прощання із захисником — повідомимо додатково.

#Кіцманськагромада #Кліводин #Герої