Головна > Новини > Почесним нагрудним знаком "10 Гірсько-Штурмова бригада" нагородили штаб-сержанта Василя МАКОВІЙЧУКА із Кіцманя

19-06-2023, 13:14

Почесним нагрудним знаком «10 Гірсько-Штурмова бригада» відповідно до наказу командира бригади №1389 сьогодні в малому залі Кіцманської міської ради нагородили штаб-сержанта Василя Ілліча Маковійчука, жителя міста Кіцмань.

Відзнаку військовослужбовцю вручили начальник третього відділу Чернівецького РТЦК та СП в м.Кіцмань Олександр Іванович Товстий та міський голова Кіцманської територіальної громади Сергій Борисович Булега.
Щиро вітаємо! Дякуємо за службу народу України! 🇺🇦