Головна > Новини > Яскраве свято талантів і нагородження переможців конкурсів та фестивалів відбулося в Кіцманській музичній школі

09-06-2023, 12:59

Попри всі обставини військового часу, наша Україна, наша громада квітне обдарованими дітьми. Яскраве свято талантів пройшло у Кіцманській музичній школі ім.Володимира Івасюка у четвер, 8 червня. В піднесеній атмосфері учні, викладачі, батьки були нагороджені грамотами, подяками, сертифікатами, які стали спільним досягненням за участь у мистецьких конкурсах і фестивалях впродовж навчального року.

👏🏻 Привітати юні обдарування, їх наставників і батьків, побажати подальших успіхів і звершень завітав заступник міського голови Олександр Ткачук. Він нагородив грамотами Кіцманської міської ради за вагомий внесок у культурний розвиток України, високу професійну підготовку учнів до обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів за підсумками 2022-2023 н.р.: Надію Василівну Колчанову — старшого викладача по класу фортепіано, Катерину Дмитрівну Савчук — викладача по класу хору, завідувача відділу музично-теоретичних предметів, Світлану Іванівну Колосовську — старшого викладача по класу вокалу.
🌟 Почесну місію вручення нагород різних рівнів, а всього їх — 160(!), мала директор школи Ірина Мігірюк: «Всі перемоги — це тісна співпраця учнів, батьків, викладачів. Ваші успішні виступи гідно оцінило поважне журі різних країн. Це — центри музичної культури Нью-Йорка, Торонто, Лондона, Стамбула, країн Італії, Польщі, Румунії, Болгарії, міст України — Києва, Львова, Одеси, Хмельницького, Харкова, Чернівців», — з приємністю сказала Ірина Василівна.
🎶 Урочисті моменти нагородження прикрасили й музичні номери від учнів школи.
💙💛Наша громада радіє таким вагомим здобуткам і пишається обдарованими музикантами. Ми всі дякуємо нашим воїнам, які щоденно виборюють нашу незалежність. Віримо в перемогу України!
📷 Всі фото можна завантажити за посиланням: dropmefiles.com.ua/ua/LmBV