Головна > Новини > Закордонні партнери організовують реабілітаційні заходи для родин військовослужбовців у польському місті Криниця-Здруй. Як взяти участь?

07-06-2023, 12:48

Міжнародна громадська організація «Україна-Польща-Німеччина» та ВТО ВФСТ «Колос» спільно з польським партнером Фундацією «Братерство», при підтримці муніципалітету міста Криниця-Здруй організовує реабілітаційні заходи, дозвілля, екскурсії для громадян України (пріоритет надається родинам військовослужбовців).
Учасники програми: неповнолітні особи у супроводі матері та особи старші 18 років, що мають право виїзду за кордон.
Проживання та відпочинок проходитимуть у польському курортному місті Криниця – Здруй. Термін перебування – 21 день.
Проживання та харчування за рахунок польської сторони. Проїзд в обидва кінці комфортабельним автобусом, страхування на період відпочинку за кордоном та організаційні витрати за рахунок учасників.
Основна вимога – наявність діючого закордонного паспорта.
Дати виїзду погоджуються додатково (відповідно до формування груп).
Додаткова інформація за телефоном:
+380973469236 – Олена Радіонова
+380674187628 – Лариса Конарська