Головна > Новини > Останній дзвоник пролунав у Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст. «Кіцманський ліцей»

Останній дзвоник пролунав у Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст. «Кіцманський ліцей»

02-06-2023, 10:52

В перші дні червня останній дзвоник пролунав у Кіцманському ЗЗСО І-ІІІ ст. «Кіцманський ліцей». Урочистості були сповнені радості і хвилювань водночас, смутком від розставання з улюбленим навчальним закладом, вчителями, друзями. Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих захисників і подякували усім воїнам за можливість провести свято Останнього дзвоника. Директорка закладу Руслана Костюк побажала школярам набратися сил під час літніх канікул, наснаги на творчі звершення, а цьогорічним випускникам – якнайшвидшого здійснення найзаповітніших мрій та успішного вступу у вищі навчальні заклади.

Фото: Кіцмань24 www.facebook.com/groups/888004791360431/permalink/2337372009757028/ та зі сторінки Кіцманського ліцею.