Головна > Новини > Вихованці Кіцманського інклюзивно-ресурсного центру зустріли День захисту дітей з посмішками, цікавими розвагами, подарунками

02-06-2023, 10:02

Міжнародний день захисту дітей вихованці Кіцманського інклюзивно-ресурсного центру зустріли зі щасливими посмішками, гомінким сміхом, цікавими іграми та розвагами, які організували педагоги ІРЦ на розважальному калейдоскопі дитячих активностей: «Хай сонцю і квітам усміхаються діти». Не оминула діток цього закладу і смачна акція «Свято морозива» від міської ради. Також вони раділи подарункам від Чернівецької районної організації Товариства Червоного Хреста України. Нехай же дитячі посмішки освітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде в безпеці, здоровим і щасливим!

Більше світлин тут: www.facebook.com/groups/888004791360431/permalink/2337889576371938/